НАВЧАННЯ

 

07.02.-08.02.2020 участь в Всеукраїнській інтернет-конференції "Безпека в інтернеті" ( На Урок )

 

28.12.2019-03.01.2020 участь у очному тренінгу "Підготовка вчителів до роботи в умовах інклюзивної освіти" (м.Запоріжжя, Хортицька національна академія)

 

18 травня 2019 участь у Фестивалі європейських освітніх практик "EduFest"(на базі Національного університету "Чернігівський колегіум" ім.Т.Г.Шевченка м.Чернігів)  

 

9-10 квітня 2019р. участь у Міжнародному педагогічному саміті "Система медіаосвіти як фундамент розвитку і консолідації громадянського суспільства" (м.Запоріжжя)

 

27 квітня 2018р.- проведення процедури ЗНО -2018 (на базі ЗОШ №63 м.Запоріжжя)

 

30 березня 2018р. - участь у майстер-класі з культури мовлення ( Спікер - Олександр Авраменко, автор шкільних підручників з української мови та літератури, автор аудіодиктантів та радіопередачі "Загадки мови", ведучий експрес-уроків з української мови на каналі 1+1, доцент Київського університету ім.Грінченка)

 

29 березня 2018р. - участь у авторському семінарі "Рецепти подолання функціональної неграмотності"  (Автор - Олександр Авраменко)

 

27 березня 2018р. - участь у регіональній (не)конференції для шкільних педагогів міні-EdCamp Melitopol "Від Я до МИ", презентація досвіду "Інтеграція медіаграмотності в навчальні предмети"

 

21-23 березня 2018р. - участь у 3-денному тренінгу з підготовки тренерів з медіаграмотності, організований АУП за підтримки Академії Deutsche Welle (провідної організації Німеччини для розвитку міжнародних засобів масової інформації)(Результат- участь у зустрічі найактивніших тренерів проекту 3-4 липня 2018р)

 

19.02.2018 р.  Майстер-клас "Використання технології едьютейнмента на уроках української та російської словесності" (ЗСШФК №18)

 

07.02.2018 День Безпечного Інтернету. Онлайн-урок в системі Cisco Webex за програмою Мережних академій Cisco, Кіберполіції України  та компанії ERC .

 

1 листопада 2017р. Майстер-клас "Рефлексивні процедури для вирішення практичних завдань в освітньому просторі" (керівник – м. наук. спів. лабораторії соціально-психологічних технологій, О. І. Хоріна, член Української асоціації транзакційного аналізу Української спілки психотерапевтів, Інститут соціальної та політичної психології НАПН України).

 

30 жовтня 2017р. семінар-тренінг з громадської підтримки освітніх реформ. Тренінг "Інноваційна гра" – (тренер Горова О.О., доктор психол. наук, завідувачка лабораторії соціально-психологічних технологій Інституту соціальної та політичної психології НАПН України)

 

21-23 серпня 2017р.  тренінг "Підвищення інноваційної готовності" в рамках дослідно-експериментальної роботи "Формування позитивної громадської думки щодо освітніх інновацій" (18 годин)

 

12 квітня-14 травня 2017р. тренінг "Інтерактивні засоби навчання" (60годин, ЗОІППО)

 

03-06 квітня 2017р. - участь у 4-денному тренінгу з підготовки тренерів з медіаграмотності  організований АУП за підтримки Академії Deutsche Welle (провідної організації Німеччини для розвитку міжнародних засобів масової інформації)(Результат- участь у зустрічі найактивніших тренерів проекту 14-15 липня 2017р)

 

Березень,2017- мною створено сайт "Дитяча творчість"

 

26-27 січня 2016р. - участь у тренінгу для тренерів в рамках проекту «Програма медіаграмотності для громадян»  за підтримки Міністерства закордонних справ і міжнародної торгівлі Канади (DFATD Canada), у партнерстві трьох організацій: Академія української преси, IREX та StopFake. (Результат- участь у зустрічі найактивніших тренерів проекту 6-7 березня 2016р., призер конкурсу  серед активних тренерів-блогерів 28 березня 2016р)

 

В 2014-2015 н.р. пройшла цикл семінарів- тренінгів "Школа філологічних наук", який проводився на філологічному факультеті ЗНУ у рамках співпраці з ІАМЦ департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради

 

В 2015 р. мною створено сайт класного колективу "Наш випуск"

 

10 -15 серпня 2014  р. пройшла навчання на міжнародній Літній школі (тренінг-семінар) Академії Української преси спільно з проектом MYMEDIA та Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти МОН України з практичної медіаосвіти  в м.Києві  

 

В 2014 р. мною створено персональний сайт вчителя російської мови та літератури , розміщено на порталі ЗапоВікі в проекті Банк веб-ресурсів Запорізької області  

 

В 2014 р. мною створено персональний сайт класного колективу

 

 Протягом 2014-2016 рр  проходжу  курси дистанційного  навчання на платформі «Прометеус» - успішно пройшла  курси з тем «Комунікаційні інструменти для побудови репутації», «Основи інформаційної безпеки»,«Жінки та чоловіки- гендер для усіх», «Інформаційні війни»,»Психологія стресу та способи боротьби з ним», «Захист прав споживачів: теорія та практика».

 

З 2012 року приймаю активну участь в роботі   обласної  творчої  групі з впровадження медіаосвіти в навчально-виховний процес під керівництвом викладача ЗОІППО , доцента кафедри інформаційних технологій Іванова С.А.  

 

Неодноразово проходила навчання на проблемних курсах з медіаосвіти на базі ЗОІППО

 

Протягом останніх років пройшла навчання за курсами «Партнерство в навчанні», « Intel – навчання для майбутнього», «Розробка дистанційних курсів на платформі Moodle» в результаті  чого був створений веб-сайт «Быть толерантными» 

 

 ДОСВІД  РОБОТИ

 

Участь у Сьомій міжнародній науково-практичній конференції "

"Сучасний простір медіаграмотності та перспективи його розвитку" 21-22 березня 2019 р. в м.Києві (Досвід роботи "Формування медіакомпетентностей п’ятикласників")

 

"Інноваційні технології в роботі класного керівника" - на педагогічній раді «Використання елементів інтерактивних та інформаційних технологій у викладанні предметів через реалізацію Державного стандарту», січень, 2019

 

15 червня 2018р-  круглий стіл "Формування громадської думки щодо освітніх інновацій серед освітян: підсумки третього етапу експерименту" - презентація досвіду  

 

Участь у Шостій міжнародній науково-практичній конференції "Національна розмова: розвиток медіаграмотності в Україні" 20-21 квітня 2018 р. в м.Києві (Досвід роботи "Интеграция медиаобразования в учебные предметы. Формирование медиакомпетентности учащихся на уроках русского языка и литературы")

 

" Медіакомпетентність учня - проблеми та досягнення " на РМО вчителів української мови та літератури, 9 січня 2018р.

 

" Формирование медиакомпетентности учащихся в учебно-воспитательной деятельности" на РМО "Використання елементів медіаграмотності на уроках російської мови та літератури", 2 листопада 2017р.

 

1 листопада 2017р. участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції "Психолого-педагогічне забезпечення громадської підтримки освітніх інновацій"

 

14-15 липня 2017р. участь у зустрічі активних тренерів проекту з медіаграмотності  за підтримки Академії Deutsche Welle та АУП

 

13 червня 2017р. участь у виїздному засіданні "Нова українська школа: взаємодія між науковими та освітніми установами". Досвід використання соціальних мереж у своїй роботі.

 

Участь у пятій  міжнародній науково-методичній конференції з медіаосвіти та медіаграмотності «Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи»  31 березня - 01 квітня 2017 року в м. Києві  ("Аудіовізуальні практики з формування медіаграмотності в Запоріжжі") 

 

Интеграция медиаобразования в учебные предметы (формирование медиа грамотности на уроках) на педагогічній раді «Використання елементів інтерактивних та інформаційних технологій у викладанні предметів через реалізацію Державного стандарту», березень, 2016

 

Участь у четвертій міжнародній науково-методичній конференції «Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи»  18 – 19 березня 2016 року в м. Києві  ("Персональний сайт вчителя- інтерактивне середовище для роботи з дітьми") 

 

Участь у VII міській виставці педагогічних технологій в номінації"Компетентнісна освіта- інтерактивне середовище", 2015-2016 н.р.  Ссылка на выставку:

 http://pedvistavka.at.ua/publ/2015_ko_interaktivne_seredovishhe/interaktivne_seredovishhe/personalnij_sajt_vchitelja_interaktivne_seredovishhe_dlja_roboti_z_ditmi/51-1-0-1422

 

Досвід роботи з теми "Впровадження Концепції національно-патріотичного виховання на основі проектної діяльності класного керівника" був представлений на педагогічній раді  "Сучасні інноваційні технології національно-патріотичного виховання. Реалізація Концепції національно-патріотичного виховання на основі проектної діяльності, яка є запорукою формування духовно-морального і творчого учня", січень 2016

 

Досвід  роботи з теми "ІКТ в роботі класного керівника" як класного керівника 11-а класу був представлений на  Практичному занятті "Зерна педагогічного досвіду"  для заступників директорів та класних керівників  шкіл прямого міського підпорядкування, листопад 2015р.

 

Досвід  роботи з теми  «Організація роботи з обдарованими дітьми» як  вчителя російської мови та літератури  та  класного керівника 10-а класу був представлений  на педагогічній раді з теми «Від інноваційного змісту освіти через  майстерність вчителя та вихователя  до формування творчої особистості учня», березень 2015

 

Досвід  роботи з теми  «Інтерактивні форми підвищення якості роботи вчителя-предметника»  як вчителя російської мови та літератури  був представлений  на  Школі  управлінської компетенції заступників директорів шкіл прямого міського підпорядкування, листопад 2014р.

 

Досвід роботи з теми «Організація роботи з батьками» представлений на міській  діловій зустрічі для заступників директорів шкіл та організаторіввиховного простору  з проблемного питання «Умови успішного виховання», березень 2014р.

 

Досвід роботи з медіаосвіти як вчителя російської мови та літератури та як класного керівника  був представлений  на міському семінарі для директорів шкіл «Розвиток інформаційних та медіаосвітніх  компетенцій учасників навчально-виховного процесу», березень 2014р.

 

Досвід роботи  «МЕДИАОБРАЗОВАНИЕ В ПРАКТИКЕ РАБОТЫ УЧИТЕЛЯ – СЛОВЕСНИКА» представляла на  Всеукраїнській виставці «Інноватика в сучасній освіті», м.Чернігів, 2013р.

 

 ВЧИТЕЛЬ

 

Квітень 2018- підготовка учениці Мезенцевої Софії до участі у обласному фестивалі учнівських презентацій "Мультимедійний Шекспір-2018". Результат- 2 місце

 

Лютий 2017 - підготовка учениць Сєчиної Анастасії та Кобріної Анастасії до участі в  Міжрегіональному фестивалі ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив». Результати районного туру- Кобріна А.- 1 місце, Сєчина А.- 2 місце

 

04.02.2016 – тренінг для вчителів ЗНВК №19  в рамках проекту «Програма медіаграмотності для громадян» за підтримки Міністерства закордонних справ і міжнародної торгівлі Канади (DFATD Canada), в партнерстві трьох організацій: Академія української преси, IREX та StopFake.

 

Лютий 2015 - Майстер-класи по створенню персонального сайту вчителя для педагогів ЗНВК № 19 

 

В 2014-2015  н.р. учениці  Лебедєва Марія, Гавриленко Анастасія  посіли  3 місце в міському турі предметних олімпіад, Згама Анастасія –переможець, учасник обласної олімпіади.

 

В 2014-15 н.р.  на конкурс творчих робіт «ГЕРОЙ НАШОГО ЧАСУ», засновниками та організаторами якого є Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Всеукраїнська громадська організація «Русская школа», Запорізька обласна асоціація шкіл з російською мовою навчання, було підготовлено та  відправлено п'ять дитячих робіт, призером конкурсу стала учениця 10-а класу Барна Альона.

 

В 2014-15 н.р. – на конкурс творчих робіт «Перлини Запоріжжя» було підготовлено та  відправлено шість дитячих робіт,  призерами  конкурсу стали Гавриленко Анастасія, Селіверстова Олександра, Самойлова Олександра

 

В 2014-15 н.р. – на Міжнародний конкурс есе і рецензій «По ту сторону екрану», засновниками та організаторами якого є Академія Української Преси , Інститут соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України, було підготовлено та відправлено п'ять дитячих робіт. Призером конкурсу стала Самойлова Олександра, лауреатами- Селіверстова Олександра, Гавриленко Анастасія.  

 

В 2013р. мною розроблені теми «Способы передачи чужой речи» для курсу дистанційного навчання на платформі  Moodle

 

В 2012, 2013 році  популяризувала вивчення російської мови шляхом залучення  71 дитини  до конкурсів «Лукоморье», «Русский Медвежонок».

 

В 2011-2012  н.р. учениця Суздальцева Ганна посіла 3 місце в міському турі предметних олімпіад,   В 2012-2013 - 4 місце.

 

КЛАСНИЙ КЕРІВНИК

 

Як класний керівник, протягом девяти сезонів проекту «Вісник Мрії-Новий Формат» клас  "Місто Позитиву Пятий елемент" займав перше місце та мав статус «Столиця Республіки Мрія». (2009-2016 р.р.)

 

Січень 2019р-  5а клас "Місто Креатив" посів 1 місце в проекті  «Вісник Мрії-Новий Формат»

 

Березень 2019 р.- участь у Міському конкурсі відеороликів "З любовю до рідного краю" . Результат- 3місце в номінації "Змінюю краіну на краще"

 

Лютий 2016 р.- участь у міському конкурсі «Життя в жовто-блакитних кольорах»

 

Грудень 2015- лютий 2016 р.- участь у національній інформаційній кампанії ВЕГО "Мама-86" «Майбутнє без непридатних пестицидів». 5 учнів класу- призери конкурсу "Позбавимо Запорізьку область від непридатних пестицидів"

 

Жовтень 2015 р.- 1 місце  в Обласному конкурсі  інформаційно-просвітницьких кампаній педагогів "Живи органічно"

 

В 2014-15 н.р. – учасники  (робота Н.Грекало  Всеукраїнського  фестивалю– конкурсу  соціальної реклами «Україна – Єдина!»

 

В 2014-15 н.р. – учасники  конкурсу Академії української преси «Свобода. Демократія. Медіа»

 

В 2014-15 н.р. – призери  конкурсу «Перлини Запоріжжя»

 

Грудень 2014р.- участь у всеукраїнськїй  освітній шкільній кампанії з енергоефективного освітлення (розробка уроку на  обласний конкурс «Енергозбереження та енергоефективність» - ІІ місце в командному заліку)

 

Грудень 2014 р. Семінар «Науково-методичні засади запровадження он-лайн технологій навчання в освітніх закладах». Переможці Газета «П’ятий елемент» в рамках участі у Медіафестивалі для учнів 2014 р. в номінації «Кращий друкований журнал (газета)»

 

 В 2014р.- переможці «Зеленого тижня» ініційованого  ВЕГО «МАМА-86» за підтримки Шведського товариства охорони природи.

 

В 2013р.- переможці міського конкурсу «Екологічний вектор» ( 1 місце)

 

В 2013р.- призери міської  ярмарки  екологічних проектів

 

В 2011р. - лауреати  II Міжнародного медіафестивалю "Москва – Запоріжжя»